13.-15.6.2019 – výlet VII.A

Hutě 2019

Základní informace


Termín: 13. 6. – 15. 6. (čtvrtek – sobota)

Místo: Základna Hutě, Pacov http://www.tompacov.cz/index.php?modul=web&stranka=hute

Start: 9:00 na autobusové zastávce v Záluží – škola

Návrat: v sobotu 15. 6. odpoledne na zastávku v Záluží – škola. Předpokládaný čas návratu cca: 14:00  Děti Vám budou čas příjezdu upřesňovat mobilním telefonem.

Stravování: vlastní

Organizace výletu


Ve čtvrtek 13. 6. sraz na autobusové zastávce v Záluží s koly a všemi zavazadly. Naložíme velká zavazadla do připravené dodávky. Přesuneme se po cyklo a turistických trasách na základnu Hutě (cca 38 km). V pátek realizujeme celodenní výlet na kolech, případně pěšky v okolí Pacova. V sobotu v 9.00 předáme základnu Hutě a vrátíme se na autobusovou zastávku v Záluží, kde oficiálně končí školní výlet. Děti Vám budou čas návratu upřesňovat mobilním telefonem. Převoz velkých zavazadel je kompletně zajištěn.

Vybavení na výlet


Dobře, ale opravdu dobře seřízené jízdní kolo, spací pytel, vhodné oblečení a obuv na cykloturistiku, cyklistická helma, sandály, pláštěnka, malý batůžek na výlety, lahev na pití, jídlo, plavky, ručník, toaletní potřeby, přezůvky na chatu, opalovací krém, sluneční brýle, kapesné, náhradní duše (popř. lepení), společenské hry, popř. kytara a samozřejmě dobrou náladu.

Stravování


Na turistické základně si děti mohou kdykoliv připravit jídlo z vlastních zásob v útulné kuchyni. V průběhu samotných výletů zastavíme (pokud to bude možné) na oběd a občerstvení v restauraci. Pro jistou dejte dětem jídlo na tři dny.