28. – 31. 5. 2017 – Výlet 7. A

Naším cílem se stane Českomoravská vysočina. Po loňském úspěchu jsme s dětmi po dohodě zvolili cyklistický výlet, proto Vás všechny prosím o zajištění bezvadného stavu kol Vašich dětí. Děti musí mít bezpodmínečně cyklistickou helmu. V neděli budeme odjíždět na kolech ze Záluží, autobusová zastávka „škola“. Zde dětí naloží svá  zavazadla, do připraveného vozu. Tímto prosím rodiče o pomoc při převozu zavazadel ze Záluží na základnu Hutě u Černého rybníka (nejbližší vesnice jsou Bratřice) a v úterý zase zpět do školy. Náš cíl je vzdálen od školy cca 40 km. V úterý se vrátíme k budově školy. V okolí turistické základny Hutě nebudeme mít možnost stravování, děti si budou vařit sami.

Proto je nutné mít s sebou zásoby na tři dny. V pondělí budeme mít celodenní výlet s možností drobného nákupu v obci Bratřice. Jako druhý pedagogický dozor s námi pojede pan ředitel Trska.

Místo:                 turistická základna Hutě u Černého rybníka

http://www.tompacov.cz/index.php?modul=web&stranka=hute

Sraz:                    28. 5. 2011 v 10:00 u Záluží, autobusová zastávka „škola“

Odjezd: na kolech směrem Chýnov, varianta prohlídky Chýnovských jeskyní

Cena:                  ubytování 80,- Kč na jednu noc + energie, celkem tedy předběžně 180,- Kč

S sebou:             kapesné, spací pytel, kolo, helma, láhev na kolo, vhodné

sportovní oblečení na cestování a výlety, pro jistotu dvojí obuv (sandály), malý batůžek na výlety, plavky, ručník a toaletní potřeby, přezůvky na chatu, pyžamo, jídlo a pití na tři dny, sušenky opalovací krémy, popřípadě léky a samozřejmě dobrou náladu. Vše zabalené ve velkém batohu.

Návrat: příjezd 30. 5. v cca 15:00 k budově školy

Kontakt:             604758010