9.A – výlet -17. 6. – 20. 6. 2018 – Zvůle

Základní informace

Místo: kemp Zvůle (Kunžak) http://www.zvule.cz/cs/section-3/uvodem.htm

Start: neděle 8:30 na vlakovém nádraží (odjezd vlaku v 9:03)

Návrat: ve středu odpoledne na vlakové nádraží v Táboře (děti Vám budou čas příjezdu upřesňovat mobilním telefonem), odhad návratu – kolem 15.00 hodin

Stravování: vlastní

Termín zaplacení je 8. 6. 2018 

Organizace výletu

V neděli 17. 6. přijedeme vlakem do Jindřichova Hradce, kola převezeme z Tábora dodávkou. Do kempu Zvůle (cca 25 km) se přesuneme po cyklo – turistických trasách. Na pondělí a úterý jsou naplánované celodenní cyklovýlety krajinou tzv. České Kanady. Ve středu do 10.00 odjezd z kempu Zvůle, z Jindřichova Hradce transport vlakem do Tábora. Kola převezeme opět dodávkou. 

Vybavení na výlet

Dobře, opravdu dobře seřízené jízdní kolo, spací pytel, vhodné oblečení a obuv na cykloturistiku, cyklistická helma, sandály, pláštěnka, malý batůžek na výlety, lahev na pití, jídlo, plavky, ručník, toaletní potřeby, opalovací krém, sluneční brýle, kapesné, náhradní duše (popř. lepení), společenské hry a samozřejmě dobrá nálada.

Stravování

V průběhu výletů budeme zastavovat na oběd a občerstvení v restauracích. Večer můžeme připravit po dohodě s dětmi opékání špekáčků u táborového ohně. Na snídani je možné objednat čerstvé pečivo, uzeniny atd.