Úspěchy žáků

Školní rok 2016/2017

Jméno žáka Třída Umístění Soutěž, akce Kategorie
Linhart Dennis 8. A 2. místo Český kapr 2016 Asociace kuchařů a cukrářů ČR
Hejcmanová Martina 5. A  1.-2. místo Okresní kolo matematické olympiády  Z – 5
Hubenková Klára 5. A   1.-2. místo Okresní kolo matematické olympiády  Z – 5
Majerčíková Natálie 5. A 3.-10.místo Okresní kolo matematické olympiády  Z – 5
Neužil Lukáš 9. A 2. místo Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce  II.A
Koška Jan 7. A 1. místo Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce  I.A
Kropíková Nela 4. A 1.místo s postupem Hra na klavír – okresní kolo ZUŠ  II.
Majerčíková Natálie 5. A 1. místo Hra na klavír školní kolo ZUŠ  IV.
 De Jagerová Alexandra 9. A 1. místo Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce  II.A
Fižová D.,Červenková N.,Kosová T.,Jirovská D.,Soldátová M.,Moravcová B.,Průchová K.,Dvořáková K.,Skučková K.,Kropíková N.,Kafková T.  5. A

/4.A/

1. místo Okresní přebor ve vybíjené Dívky – 5. třída
 Kafková Tereza  4.A  3.místo Krajský přebor v krasobruslení Mladší žactvo
 Fižová D.,Červenková N.,Kosová T.,Jirovská D.,Soldátová M.,Moravcová B.,Kafková T., Blechtová Z.,Riantová M.,Kočvarová D.  5.A  2. místo  Okresní přebor – florbal Dívky 1. stupeň
Silvie Voštová

Hana Olivová

6.A 2. Jihočeský zvonek II. kategorie – duo
 Ž. Blahníková, Z.Kočová, M.Růžička 6.A  3. místo  Krajské kolo soutěže „Evropa ve škole“  II. – výtvarná část
Alžběta Krejčová 6.A  1. místo  Krajské kolo soutěže „Evropa ve škole“  II. – literární část
ááíáí  8.A  2. místo  Krajské kolo soutěže „Evropa ve škole“  III. – výtvarná část
 Jan Koška 7.A  2. místo Pythagoriáda – okresní kolo  7. ročník

 

Školní rok 2015/2016

Jméno žáka Třída Umístění Soutěž, akce Kategorie
Zuzana Kočová 5.A 2. místo  SK badminton Tábor kategorie 2005- dvouhra dívek
Denisa Vondráková 6.A 2.místo Večerní běh Táborem kategorie 6. třída – dívky
Jan Koška 6.A 1. místo Okresní kolo olympiády v německém jazyce kategorie I.A
Martin Havránek 7.A 2. místo Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce kategorie I.A
Žákyně – Kočová Z.,Libichová K.,Mandíková D.,Olivová H.,Voštová S.,Fižová D.,Kosová T.,Červenková N.,Moravcová B.,Průchová K.,Soldátová M.,Riantová M. 4.A  5.A 1. místo Vybíjená okresní přebor
Červenková N.,Drhovský M.,Fižová D.,Javorský J.,Král R.,Moravcová B.,Průchová K.,Riantová M.,Soldátová M.,Struna T.,Vaněk J. 4.A 3. místo Vybíjená okresní přebor
Hana Olivová 5.A 1. místo Jihočeský zvonek – sólo I. kategorie
Mária Soldátová 9.A 1. místo Jihočeský zvonek – sólo IV. kategorie
Zuzana Kočová 5.A 2. místo Č.Budějovice 13 – badminton
Josef Váňa 6.A 1.- 3. místo Okresní kolo matematické olympiády Kategorie Z – 6
Barbora Kvasnicová 9.A 1- 2. místo EVROPA VE ŠKOLE Krajské kolo
Jan Novotný 6.A 3.-6. místo Okresní kolo Pythagoriády 6. ročník
Barbora Moravcová 4.A 3. místo Atletický přebor Táborska Hod kriketovým míčkem
Zuzana Kočová 5.A 1.místo SK Badminton Tábor dvouhra dívek
Klára Šatná 7.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji SCIO Testování matematiky Sedmé třídy a sekundy

Školní rok 2014/2015

Jméno žáka Třída Umístění Soutěž, akce Kategorie
Bára Drhovská 6.A 1. místo Večerní běh Táborem 6. třída – dívky
Bára Drhovská 6.A 2.místo Podzimní cena JH v plavání 100 m prsa
Ondřej Javorský 7.A 3.místo Malá cena města Znojma 100 m  prsa
Lucie Košková 9.A 3. místo Okresní kolo v matematické olympiádě Z – 9
Petra Kolářová 9.A nejlepší výsledek v Jihočeském kraji testování v anglickém jazyce SCIO 9.tříd
Lucie Košková 9.A nejlepší výsledek v Jihočeském kraji testování v anglickém jazyce SCIO 9.tříd
Lucie Košková 9.A druhý nejlepší výsledek v Jihočeském kraji testování v německém jazyce SCIO 9.tříd
Jan Růžička 9.A nejlepší výsledek v Jihočeském kraji testování v anglickém jazyce SCIO 9.tříd
Lucie Košková 9.A druhý nejlepší výsledek v Jihočeském kraji obecně studijní předpoklady SCIO 9.tříd
Ondřej Javorský 7.A 2. místo Okresní kolo olympiády v německém jazyce I.A, II.A
Lucie Košková 9.A 1. místo Okresní kolo olympiády v německém jazyce I.A, II.A
Lucie Košková 9.A 3. místo Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce II.A
Alexandra de Jagerová 7.A 1. místo Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce I.A
Mária Soldátová 8.A 1. místo Školní kolo celostátní soutěže ZUŠ v kmorním zpěvu II. – pěvecké duo
Doucha,Ebert,Janura,Kočová,

Kratochvíl,Libichová,Mandíková,

Matyš,Novotná,Olivová,Pecha,Smrž,Stibal,

4.A 2. místo Školní sportovní soutěže- vybíjená okresní přebor
Lucie Košková 9.A 2. místo Krajské kolo olympiády v německém jazyce I.A, II.A
Anna Dušková, Anna Chabrová 9.A 2. místo Krajské kolo – Jihočeský zvonek IV. kategorie – duo
Lucie Košková 9.A úspěšné řešení matematických úloh v krajském kole Krajský úřad a DDM České Budějovice Kategorie Z9
Silvie Voštová 4.A 1. místo TŠ ATAK – Sóla děti, ženy
Dominika Mandíková 4.A 3. místo Atletický přebor Táborska skok daleký

Školní rok 2013/2014

Jméno žáka Třída Umístění Soutěž, akce Kategorie
Denisa Vondráková 4.A 2. Večerní běh Táborem  
Bára Drhovská 5.A 2. Zimní pohár Jihočečského kraje-plavání 100 m – P – 02
Kateřina De Jagerová 9.A nejlepší výsledek Testování německého jazyka – SCIO kategorie -deváté třídy ZŠ
Kryštof Šimon 5.A 2.-3. Matematická olympiáda Okresní kolo
Petra Kolářová 8.A 2. Německá olympiáda Okresní kolo
Žáci 4.A   2. Přebor ve vybíjené Okresní kolo
Sára Olivová 4.A 2. místo Hra na smyčcové nástroje Okresní kolo
Márie Soldátová 7.A zlaté  pásmo Jihočeský zvonek Regionální kolo
Anna Chabrová 8.A 3. místo Matematická olympiáda Okresní kolo
Hynek Šimon 9.A ocenění v krajském kole s postupem do ústředního kola Literární soutěž „Evropa ve škole“ 3. kategorie
Jan Koška 4.A 3. místo Atletický přebor Táborska běh 600 m
Žáci 1.-3. ročníku   2. místo McDonald’s Cup Kategorie A

Školní rok 2012/2013

Jméno žáka Třída  Umístění Soutěž, akce Kategorie
 Bára Drhovská  4.A 1.místo  Vodní záchranná služba   
Lucie Pergerová 9.A  Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji  Testování anglického jazyka  deváté třídy
Jan Váňa 6.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji Testování obecných studijních předpokladů šesté třídy
Jan Váňa 6.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji Testování matematiky šesté třídy
Petra Kolářová 7.A 2. místo Olympiáda v německém jazyce – okresní kolo kategorie I.A
Anna Mašková 9.A 3. místo Olympiáda v anglickém jazyce – okresní kolo kategorie I. 
Petra Kolářová 7.A 1. místo Olympiáda v anglickém jazyce – okresní kolo kategorie I.A
Štěpánka Bažantová, Anna Mašková 9.A 3. místo Jihočeský zvonek III. kategorie -duo
Josefína Dušková 9.A 3. místo Jihočeský zvonek IV. kategoie
Marii Soldátové 6.A 1. místo Jihočeský zvonek II. kategorie
Anna Chabrová 7.A 2. místo Jihočeský zvonek II. pásmo – kategorie – sólo
V.Stibal, D. Linhart, T. Foral, L.Fořt, M.stibal 2.,4.a 5.třída 1. místo Okresní kolo Hlídek Mladých zdravotníků 1. stupeň
Mária Soldátová 6.A bronzové pásmo Jihočeský zvonek – krajské kolo II. kategorie – sólo
Klára Libichová 2.A 3. místo Atletický přebor Táborska 2. třída – hod míčkem
Ondřej Javorský 5.A 1. místo plavání Letní pohár Jihočeského kraje
Bára Drhovská 4.A 2. místo plavání Letní pohár Jihočeského kraje
Silvie Voštová 2.A 1. místo tanec Mistrovství ČR Belly Dance

 Školní rok 2011/2012

Jméno žáka

Třída

Umístění

Soutěž, akce

Kategorie

Bonaventura J,/8.A/,Kasl J.,Novák M., Pecha O.,Roztočil O.,Rypáček T., Trska P., Zadražil L. /9.A/ 8.+ 9.A 2. místo Okresní kolo ve florbalu v Celostátní soutěži škol kategorie chlapci IV.
Ondřej Javorský 4.A 1. místo Plavání – České Budějovice 100m prsa, znak – kategorie muži 
Bára Drhovská 3.A 1. místo Plavání – České Budějovice 100m znak,prsa;

200mVZ – ženy 

Denisa Vondráková

Jan Koška

2.A 1. místo Tenis: soutěž smíšených družstev na 15. Memoriálu Zdeňka Kocmana 2011 za Jihočeský kraj. Postup družstva TK Tábor na mistrovství ČR do Prahy. minitenis
 Denisa Vondráková

Jan Koška

2.A 8. místo Tenis: soutěž smíšených družstev na 15. Memoriálu Zdeňka Kocmana 2011. Osmé místo družstva TK Tábor ve finále mistrovství ČR v Praze na Štvanici minitenis
Ondřej Kočvara 7.A 1. místo Přebor Jihočeského kraje – Atletického svazu- mladší žáci 60m, 60 m překážek, vrh koulí
Patrik Trska 9.A 1. místo Okresní kolo matematické olympiády Kategorie Z- 9
Lucie Košková 7.A 1. místo Okresní kolo olympiády v německém jazyce Kategorie I.A
Martin Sys 7.A 3. místo Okresní kolo olympiády v německém jazyce Kategorie I.A
Anna Mašková 8.A 2. místo Okresní kolo olympiády v německém jazyce Kategorie I.B
Ondřej Javorský 4.A 1. místo Klub AXIS – plavecký styl- prsa, znak, volný způsob Kategorie – žáci C
Mária Soldátová 5.A 1. místo Regionální kolo – Odbor kultury a cestovního ruchu Zlaté pásmo -sólový zpěv
Anna Mašková 8.A 2. místo A SCHOOL ENGLISH CUP – jazyková soutěž  – Brno kategorie KET(A2)
Jakub Šedivý 3.A nejlepší hráč zápasu Hokejový turnaj – Domažlice Turnaj 4. tříd
V. a M. Stibalovi,       T.  Foral,L. Fořt,      D. Linhart 1.A, 3.A, 4.A 3. místo „Mladý záchranář – dokaž, že umíš“  
Maria Soldátová 5.A 2. místo Jihočeský zvonek- krajské kolo I. kategorie sólo
Bára Drhovská 3.A 3. místo 13.Mistrovství mládeže v záchranářském sporu dívky  6- 10 let
Žofie Multušová 6.A 3. místo Letní přebor Jihočeského kraje pro rok 2012 žactvo r. 2000 400 m volný způsob, 200 m znak
Patrik Trska 9.A Nejlepší výsledek v JIhočeském kraji v anglickém jazyce SCIO ocenění deváté třídy a víceletá gymnázia
Patrik Trska 9.A Nejlepší výsledek v JIhočeském kraji v německém jazyce SCIO ocenění deváté třídy a víceletá gymnázia

Školní rok 2010 /2011

Jméno žáka

Třída

Umístění

Soutěž, akce

kategorie

Ondřej Kočvara 6.A 1. místo Běh Starým městem kategorie kadeti-chlapci
Patrik Šmejkal 6.A  3. místo  Leteckomodelářská dovední soutěž   
Ondřej Kočvara 6.A  2. místo  Přebor Jihočeského kraje- víceboj  přípravka
 A.Kraus

J.Kopřiva,V.Pasák,M.Sys,T.Drs

5.A

6.A

2.místo Celostátní kolo Závodu – JUNÁK  Vlčata a Světlušky
Bára Drhovská 2.A  2.místo Moderní gymnastika

ČSMG 

společné skladby „B“ 
Pavla Rytířová 9.A 3. nejlepší výsledek v Jihočeském kraji   Testy SCIO obecné studijní  předpoklady
Ondřej Kraus 9.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji   Testy SCIO matematika
Martin Švarc  9.A  Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji    Testy SCIO anglický

jazyk

Ondřej Kraus 9.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji    Testy SCIO německý

jazyk

Kryštof Maxa 9.A 3. nejlepší výsledek v Jihočeském kraji  Testy SCIO anglický

jazyk

Ondřej  Beneš 9.A 3. nejlepší výsledek v Jihočeském kraji  Testy SCIO anglický

jazyk

Ondřej Kraus 9.A 2. nejlepší výsledek  v Jihočeském kraji  Testy SCIO anglický

jazyk

Iva Šišková 6.A 3. nejlepší výsledek v Jihočeském kraji  Testy SCIO obecné studijní  předpoklady
Jorika Smolíková 6.A 2. nejlepší výsledek  v Jihočeském kraji  Testy SCIO obecné studijní  předpoklady
Iva Šišková 6.A 3. nejlepší výsledek v Jihočeském kraji  Testy SCIO český jazyk
Anna Dušková 5.A  1. místo s postupem  Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ obor – hra na klavír 
Anna Mašková  7.A  1. místo  Olympiáda v německém jazyce  okresní kolo – kategorie I.B
Tereza Kaslová 6.A 2. místo Olympiáda v německém jazyce okresní kolo – kategorie I.B
Anna Mašková 7.A  2.-3. místo  Olympiáda v anglickém jazyce  okresní  kolo  -kategorie I.B
Anna Dušková 5.A 3.místo Národní soutěž ve hře na klavír Krajské kolo- III. kategorie
Patrik Trska 8.A 1.místo Matematická olympiáda Kategorie Z-8
Anna Mašková 7.A 3.místo Matematická olympiáda Kategorie Z-7
Bára Drhovská 2.A 1.místo Plavání – České Budějovice  o.s. 50m – Z- nejmladší žačky
Ondřej Javorský 3.A 1.místo Plavání – České Budějovice  o.s. 50m – P-nejmladší žáci
Lucie Havránková 5.A 1.místo Okresní tenisový přebor Dvouhra – mladších žákyň
D.Linhart, T. Foral, T.Fořt, M.Stibal. O.Javorský 2.,3.třída 3.místo Oblastní kolo -hlídek mladých zdravotníků 1. stupeň
Bára Drhovská 2.A 1.místo 12. Mistrovství republiky mládeže VZS ČČK -tažení modelu s ploutvemi       – 6-10 let
Adéla Průchová 2.A 2.místo Cyklistické závody pro děti -Tdk 4 ročníky 2002-2003- dívky
Lucie Košková 5.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji   Testy SCIO matematika
Anna Mašková 7.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji   Testy SCIO obecné studijní  předpoklady
Lucie Pergerová 7.A Nejlepší výsledek v Jihočeském kraji   Testy SCIO matematika