ŠK říjen 2017

 

 

Táborák ve školním klubu jsme pořádali již několikrát. Ale na Farmě Basík poprvé.

Do Zárybničné Lhoty nás pozvala paní Ing. Pavla Basíková. Na farmě u rybníčka bylo pro nás připraveno ohniště se vším všudy. Děti si přinesly uzeninu a pečivo každý podle své chuti. Paní Basíková nám nabídla kromě veškerého komfortu k opékání také vodu se šťávou a pro všechny domácí perník.

Když si každý na ohníčku něco opekl, mohl si pohrát na volném zeleném prostranství u rybníčka, které lákalo k běhání a dovádění. Po zhoupnutí na velkých houpačkách, jsme museli pospíchat na autobus, který nás přivezl zpátky do školy.

Ve školním klubu jsme zjistili, že k dobré náladě při pouštění draků, není nezbytně nutné větrné počasí. Ve čtvrtek12. října 2017 na poli nad Čelkovicemi jsme vítr příliš nepociťovali, a přesto si drakiádu všech dvacet dva dětí užilo. Některým se podařilo dostat draka do vzduchu a ti ostatní měli alespoň radost, že se mohli proběhnout na čerstvém vzduchu nebo využít volný prostor ke hrám.