Na módní přehlídce konané 7. února 2019 ve školním klubu byly k vidění nejenom módní výstřelky, plesové šaty, ale také sportovní dresy, domácí oděvy a noční oblečení. Všichni si společně užili zábavu i předvádění. Završením akčního odpoledne byla pro všechny, co se na módní přehlídku připravili, diskotéka.

Školní klub se 14. února 2019 proměnil v kadeřnický salón. Do školy k nám přišli studenti ze Střední odborné školy Heureka. Mladý pán kadeřník se slečnou kadeřnicí tvořili dětem dle jejich přání účesy. Každý účes byl originální a všechny byly zadarmo. Děkujeme budoucím kadeřníkům za skvěle odvedenou práci, kterou pro děti dělali ochotně a s trpělivostí.

  1. místo Vojtěch Fuka, Petr Kunče
  2. místo Barbora Skučková
  3. místo Veronika Černá, Matouš Lovett

Některé akce školního klubu musí proběhnout každoročně. Bez nich se prostě neobejdeme. Patří mezi ně i karneval.

Zúčastňují se ho téměř všechny děti z první třídy. I z ostatních ročníků je velké zastoupení. Každá maska se chce prezentovat, tak děláme jejich představení a promenádu. Tancuje se, soutěží a hlavně nechybí radost a bujaré veselí.

Školní klub se opět podíval do míst, kam je vstup nepovolaným nepřístupný. My jsme ale byli mezi pozvanými a mohli tak navštívit táborský úřad. Na radnici nás pozval  přímo pan starosta Ing. Štěpán Pavlík. Ukázal nám místnost, kde zasedá představenstvo, kde má své místo pan starosta a kde sedí paní sekretářky. Pan starosta nám také domluvil exkurzi na městské policii. Tam jsme pozorovali kamerový systém a vyzkoušeli si pár činností městských strážníků. Dozvěděli jsme základní informace o náplni práce některých profesí na městském úřadě a dostali drobné dárky. Za zprostředkování návštěvy děkujeme panu Ing. Pavlíkovi.