ŠK září 2017

Čtvrteční odpolední programy ve školním klubu odstartovala 21. září 2017 Procházka po hřištích. Náplní této první akce bylo poznání a seznámení se s okolím blízko školy. Pro zpestření jsme procházku spojili s návštěvou dětských hřišť.

Od školy jsme vyšli směrem  k historické částí Starého města. Na Holečkových sadech jsme se zastavili na prvním hřišti. Po chvilce jsme pokračovali do údolí Tismenického potoka. Tam jsme vyzkoušeli další hřiště a vydali se podél potoka k Housově mlýnu. Pod Bezručovou ulicí jsme si na posledním hřišti zacvičili na hrazdě, prolezli opičí dráhu a vrátili se zpátky do školy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Štěpán Kos, Adéla Miltová, Barbora Skučková

 

 

 

 

  1. místo – Kryštof Mrázek
  2. místo – Barbora Skučková a Madhu Rajakumar Elizabeth
  3. místo – Eliška Pasáková