Pátek 22. října 2021

Hory 1. - 3. třída _ Mísečky

V tomto školním roce opět nabízíme Vašim dětem příležitost zdokonalit své lyžařské umění pod odborným vedením zaškolených instruktorů. S ohledem na věk, lyžařské schopnosti dětí a zkušenosti z minulých let jsme v letošním školním roce opět vybrali lokalitu Mísečky ve Špindlerově Mlýně. Stejně jako v minulých letech využijeme možnosti ubytování v horském hotelu Flora, který se nachází cca 1000 m od kasy v Horních Mísečkách. K dispozici máme autobus, který nás každý den odveze na sjezdovku a zpět dle naší potřeby.
 
Vybavení hotelu
Hotel Flora disponuje restaurací, jídelnou, společenskou místností a 17 pokoji o dvou až čtyřech lůžkách, vždy s vlastní koupelnou a WC. Podrobnosti o ubytování můžete najít na http://www.brezina.cz/flora/.
 
Cena:
6 100,- Kč. V ceně je zahrnuta doprava autobusem, doprava k vleku, jízdné na vlecích, ubytování, stravování, pojištění, výuka lyžování a pedagogický dozor. Tato cena je konečná, včetně vleků a nebude se již dále nic platit. 
 
Termín: 
9. 1. – 15. 1. 2022          1. – 3. ročník       vedoucí kurzu Mgr. Aleš Sekal