Pátek 22. října 2021

Hory 4. - 9. třída_Tauplitz

Vážení rodiče,
 
         po dobrých zkušenostech s lyžováním v rakouském Tauplitzu nabízíme Vašim dětem opět příležitost zdokonalit si lyžařské a snowboardové dovednosti pod odborným vedením zaškolených instruktorů. Lokalita Tauplitz/Bad Mittendorf – Rakousko se nachází v západním Štýrsku cca 300 km od Tábora. Pro nastínění kvality areálu nabízíme několik faktů: 
  • slunečná terasovitá poloha většinou nad hranicí lesů
  • přírodně tvarované sjezdovky pro všechny stupně obtížnosti
  • hory sahající do výšky až 1 965 m s množstvím přírodního sněhu díky příznivé zeměpisné poloze
  • 42 km sjezdovek (18 km modrých, 18 km červených, 6 km černých)
  • podrobné informace i v českém jazyce na http://www.hausalpin.cz/
 
Ubytování:
Ubytování je zajištěno v horské chatě Haus Alpin, která se nachází přímo v dolní části ústřední sjezdovky Lawinenstein. V chatě jsou 2 až 6lůžkové pokoje s příslušenstvím na chodbě (WC a sprcha, umyvadlo na pokoji). Dále je k dispozici společenská místnost pro posezení, místnost pro školení, místnost se stolním tenisem, kulečník a internet.
Cena:
8 300,- Kč. V ceně je zahrnuta doprava autobusem z Tábora, 5x ubytování včetně stravování (snídaně formou švédského stolu, v poledne silná polévka s čerstvým domácím pečivem, večeře), 4denní skipas pro areál Tauplitz, využívání všech společenských místností, pojištění VZP ve variantě Classic Standard (zahrnuje pojištění léčeb. výloh limit 3 000 000,-, odpovědnost limit 2 500 000,-, úrazové pojištění – trvalé následky/smrt limity 250 000,-/150 000,-, osobní věci 10 000,-, více viz Pojistné podmínky VZP na Cestovní pojištění | Krátkodobé cestovní pojištění | Pojišťovna VZP, a.s. (pvzp.cz)), výuka lyžování a snowboardingu (snowblades), pedagogický dozor. Upozorňujeme rodiče, že z technických důvodů je nutné, aby žáci 4. a 5. třídy měli s sebou vždy lyže, popřípadě navíc snowboard.
 
Termín:
2. 1. – 7. 1. 2022            4. - 9. ročník vedoucí kurzu Mgr. Markéta Trsková