Úterý 22. listopadu 2022

Naše paní učitelky získaly certifikaci - gratulujeme!

V průběhu roků 20 až 22 se na naší škole podařilo za podpory fondů Evropské Unie realizovat školení a certifikaci ICDL a to i přes nepřízeň podmínek „doby covidové“. Do projektu se zapojili učitelé a učitelky základních škol z Tábora a okolí. Příprava na zkoušky jednotlivých modulů probíhala převážně prezenční formou. Struktura modulů byla zvolena tak, aby co nejlépe reflektovala požadavky na vzdělání pedagogických pracovníků, například moduly M12 bezpečnost, M14 online spolupráce, M6 prezentace, M4 tabulky …
I když pro zúčastněné nebylo vždy snadné udržet studijní tempo, nadšení a odhodlání většině vydrželo až do konce a tak se dnes mohou někteří pochlubit plnohodnotnou certifikací ICDL.

'Úspěch paní učitelek neunikl pozornosti redaktorům oficiálního webu ICDL.