Pátek 26. června 2026
A je to za námi
Červen byl plný akcí - poslední ladění známek, cyklák na Zvůli, setkání s partnerskou školou v Praze, sjíždění Vltavy, úklid ve škole a konečně nastaly poslední dny. Paní kuchařky připravily deváťákům jako překvapení sladké pohoštění, také proběhlo promítání videí a fotek se závěrečnou řečí v kinosále pro ostatní ročníky a v pátek už jenom loučení a vysvědčení.
Ať se vám všem daří!