Pondělí 1. června 2026

Atletická olympiáda

Dne 26. května jsme měli na stadionu Míru školní kolo atletické olympiády. Přestože bylo docela horko, tento sportovní den jsme si užili. Běželi jsme 50 m, házeli jsme kriketovým míčkem a fandili jsme svým kamarádům. Děkujeme našim deváťákům, kteří nám pomáhali s organizací.