Pondělí 22. června 2026

Šesťáci a sedmáci bojovali na fotbalovém turnaji

Na stadionu Viktoria se uskutečnil fotbalový turnaj šestých a sedmých tříd. Ani deštivé počasí neodradilo naše hráče od bojovných a odvážných výkonů. Během turnaje jsme vyválčili dvě cenná vítězství a utrpěli tři porážky. Kluci však v každém zápase bojovali až do konce a předvedli velké nasazení. Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci třídy i školy.