Pondělí 22. června 2026
Školní pěší výlet - 5.A
V závěru školního roku jsme si společně užili školní pěší výlet. Hned ráno jsme vyrazili na cestu lesem, kde jsme plnili různé úkoly a hráli hry. Příjemným zpestřením byl nanuk na Kozím Hrádku, který přišel vhod v teplém počasí. Odtud jsme pokračovali na Knížecí rybník, kde jsme si dali společný oběd. Po načerpání sil následovalo osvěžení v rybníku, které si děti opravdu užily. Výlet se vydařil po všech stránkách. Počasí nám přálo, panovala výborná nálada a domů si všichni odnesli spoustu hezkých zážitků.