Náš hostel se nachází v klidné části Tábora zvané Staré město, v blízkosti Žižkova náměstí (300m) a 15 minut cesty od vlakového a autobusového nádraží.

Mapy
Google Mapy
Mapy.cz

Ze Žižkova náměstí k Hostelu Bernarda Bolzana
  • Vydáte se ulicí Pražská (vedle cukrárny) na spodní straně náměstí, u obchodu s potravinami mírně doprava dolů ulicí Kostnická a na malé křižovatce uvidíte náš hostel (velká žlutá budova základní školy).

Od autobusového a vlakového nádraží k Hostelu Bernarda Bolzana pěšky nebo MHD
  • Vaše cesta začíná na Husově náměstí, kde se nachází park, projdete kolem parku, dále půjdete ulicí 9.května (podél Obchodního domu Dvořák) až dorazíte na náměstí Fr. Křižíka, přejdete přes světelnou křižovatku směr Staré město (u Billy), pokračujete nahoru ulicí Palackého (minete ČSOB, divadlo) a u policejní stanice zahnete do ulice Široká. Projdete touto ulicí a svou cestu zakončíte na malé křižovatce, kde uvidíte náš hostel (žlutá budova základní školy – z horní strany této budovy je samostatný vchod do hostelu).
  • K přiblížení se k hostelu můžete využít také městskou hromadnou dopravu, která odjíždí ze zastávky před halou autobusového nádraží. Linka č. 30 – zastávka Na Parkánech, linka č. 60 – zastávka U Střelnice, linky č. 11, 13, 16, 17 – zastávka U Reálky (směr Klokoty točna), poté nahoru po střelnických schodech nebo kousek zpět a ulicí Palackého podél divadla.

Autem od Prahy k Hostelu Bernarda Bolzana
  • Přijíždíte do Tábora ulicí Československé armády a na náměstí Fr. Křižíka doprava (směr Bechyně) ulicí Na Parkánech a první odbočka vpravo a nacházíte se na Školním náměstí (žlutá budova základní školy).

Autem od Českých Budějovic k Hostelu Bernarda Bolzana
  • Přijíždíte do Tábora po ulici Soběslavská, na světelné křižovatce rovně ulicí Budějovická, dostanete se na náměstí Fr. Křižíka. Zde doleva (směr Bechyně) ulicí Na Parkánech a první odbočka vpravo a nacházíte se na Školním náměstí (žlutá budova).

Parkování
Hostel se nachází v historickém centru Tábora, kde je přednostně umožněno parkování rezidentům. Hosté mohou využít placená parkoviště v okolí hostelu, např. parkoviště Na Parkánech  (v turistické sezóně 20,-Kč/hod. od 8:00 do 20:00 hod., mimo sezónu 10,- Kč/hod., max. 80,- Kč/den) nebo parkovací dům Centrum (10,- Kč/hod. max. 80,- Kč/den). Dále lze využít parkoviště v Palackého ulici, na nám. Mikuláše z Husi, na Tržním náměstí. Parkovat lze také u vlakového nádraží (pěší chůzí 15 - 20 min. od hostelu). Parkování autobusů je možné u zimního stadionu.