Kemp Zlatá koruna - Boršov nad Vltavou
24. června 2021

Kemp Zlatá koruna - Boršov nad Vltavou


Ranní balení a vstávání bylo zpestřeno počáteční fází virové (nikoli koronavirové) nákazy, o které jsme předpokládali, že se začne komunitně šířit. Proto jsme kurzanty co nejrychleji izolovali do lodí a vyrazili na poslední úsek plavby. Nádhera, peře...

Otevřít
Kemp U Vikinga - kemp Zlatá Koruna
23. června 2021

Kemp U Vikinga - kemp Zlatá Koruna


Nejkrásnější úsek začal výměnou kanoe za tři kajaky, ve kterých se usadili první tři stateční a vyrazili jsme na dlouho očekávané krumlovské jezy. Super, super, super...bylo často slyšet (pokud někdo z kajakářů nebyl hlavou dole:)). Postupně se na ka...

Otevřít
Vyšší Brod - kemp U Vikinga
22. června 2021

Vyšší Brod - kemp U Vikinga


První úsek se nesl ve znamení krásného slunečného počasí, několika jezů a neskutečné pohody zpestřené občasnými sprinty k jezu, abychom nemuseli strávit krásný den ve frontě na průjezd. 

Otevřít