Etické dílny
23. března 2023

Etické dílny


Čtvrťáci 8. března absolvovali program Etické dílny- Jak být dobrým kamarádem. Pomocí her se učili lépe spolupracovat, naslouchat si a vzájemně si pomáhat. 

Otevřít
Píšeme dopisy
23. února 2023

Píšeme dopisy


Čtvrťáci se pokusili změnit způsob komunikace mezi sebou a zkusili si napsat dopis. Někteří zjistili, že tento způsob sdělování informací mezi lidmi je vcelku zábavný .

Otevřít
Masopustní pracovky
23. února 2023

Masopustní pracovky


Masopustní pracovní vyučování ve čtvrté třídě prověřilo pečlivost a trpělivost všech . Někteří po desetiminutové práci pociťovali nevolnost a bolest hlavy.  Konečné výsledky však předčily očekávání všech dětí, všichni byli velmi spokojení.

Otevřít
Pololetní vysvědčení
31. ledna 2023

Pololetní vysvědčení


Čtvrťáci dnes dostali vysvědčení za I. pololetí a většina z nich byla velmi spokojená ( oprávněně). Doufám, že stejně spokojení budou i na konci školního roku a ti, kterým se trochu něco nepovedlo, na sobě zapracují. 

Otevřít
Paní Zima
16. ledna 2023

Paní Zima


Protože čtvrťákům chybí  sníh, zkusili paní Zimu obměkčit  pomocí jejích portrétů, které stvořili při výtvarce.  Snad s jim to podařilo a sníh bude. 

Otevřít
Vánoce 2022
22. prosince 2022

Vánoce 2022


I letos byli čtvrťáci hodní a tak se nakonec objevil i Ježíšek a přinesl jim dárky. Děti si poslechly několik skladeb, které jim zahrál Kony na zobcovou flétnu a pobavil je i vánoční kvíz, který si pro ně připravila Anička Janečková. Školní Vánoce&nb...

Otevřít
Mikulášská nadílka 2022
6. prosince 2022

Mikulášská nadílka 2022


V pondělí 5.12.2022 poctil naši školu návštěvou Mikuláš se svou družinou. Čtvrťáci byli po zásluze odměněni buď sladkostmi nebo uhlím a mourem. Čerti si nakonec do pekla nikoho neodnesli, což některým žákům způsobilo veliké zklamání.

Otevřít
Vánoční přání
30. listopadu 2022

Vánoční přání


Čvrťáci vyráběli vánoční přání a rozhodli se, že ta nejhezčí předají seniorům do G- centra v Táboře.  Doufají, že jejich výtvory udělají obdarovaným radost.

Otevřít
Adventní ,,pracovky
16. listopadu 2022

Adventní ,,pracovky"" ve čtvrté třídě


Dnes se čtvrťáci začali připravovat na Vánoce. Každý vyrobil adventní věnec. Práce je bavila, proběhla bez zranění dětí, pouze paní učitelka utrpěla mírné popáleniny od tavné pistole.

Otevřít
Helloween
31. října 2022

Helloween


Dneska čtvrťáci zjistili, že se i helloweenské příšery musí učit. Čeština některé úplně vyčerpala.

Otevřít
Strana:   1 / 6