Zlatá Koruna - Boršov nad Vltavou
23. června 2022

Zlatá Koruna - Boršov nad Vltavou


Poslední etapa byla nejrychlejší. Voda tekla tak rychle, že jsme tak tak stíhali měnit posádky kajaků. A opět to stálo za to. Těsně před cílem jsme zastavili U Rybů na tradiční čočkovku a utopence, vyslechli klavírní koncert Filipa "Burgase"...

Otevřít
Kemp Viking - Zlatá Koruna
22. června 2022

Kemp Viking - Zlatá Koruna


Nejhezčí, neadrenalinovější a nejmokřejší. Tak by se dala nazvat druhá etapa našeho vodního putování. Ráno jsme vyměnili jeden Dag za dvě Diabla. Dva kajaky, na kterých se děti postupně střídaly. A šlo jim to náramně. Krumlovské jezy jsme pak sjeli s...

Otevřít
Vyšší Brod - kemp Viking
21. června 2022

Vyšší Brod - kemp Viking


Jestli se osmáci a deváťáci na něco těší, tak je to každoroční vodácký kurz na Vltavě. Tentokrát to však bylo trochu jiné, všichni jeli poprvé. Po nalodění však nebyla nezkušenost na žádné posádce poznat. Naopak, ve srovnání se středoškoláky a vysoko...

Otevřít