Příprava na advent
3. prosince 2021

Příprava na advent


Žáci sedmé třídy se pustili do výroby adventních věnců a výsledkem bylo spoustu legrace a nádherné věnce, které si odnesli domů. Všichni už se těšíme na Vánoce.

Otevřít
Pečení - slané či sladké?
23. listopadu 2021

Pečení - slané či sladké?


Šikovní sedmáci v předmětu člověk a svět práce vytvořili neuvěřitelné pochoutky v podobě bebe střechy a pizzy. Je vidět, že práce je bavila a určitě vyzkouší své kulinářské umění i doma.

Otevřít
Kouzlíme se slovíčky
9. listopadu 2021

Kouzlíme se slovíčky


Wir zaubern mit Vokabeln :) Děti si vyzkoušely novou aplikaci na výuku slovíček Wocabee a jsou nadšené. Jinak nás skupinové práce při hodinách němčiny i angličtiny naplňují a jde nám práce od ruky.

Otevřít
SPORTUJEME...
14. října 2021

SPORTUJEME...


Stadion Míru sice ještě čeká na dokončení své rekonstrukce, tréninková dráha je však již plně k dispozici pro atlety. Sedmáci v září prokazovali, že mezi atlety určitě patří, protože podávali výkony po lockdownu nevídané a z fotografií je zcela zřejm...

Otevřít
Projekt im Deutschunterricht
6. října 2021

Projekt im Deutschunterricht


Mit der 7. Klasse starten wir ein neues Projekt im Deutschunterricht. In unserer neuen Partnerschule in Kroatien wollen wir neue Freunde finden. Die Schüler haben bereits Vorstellungsbriefe geschrieben, die auf dem Weg nach Kroatien sind und sogar au...

Otevřít
Informatika v 7.A
4. října 2021

Informatika v 7.A


Sedmáci při práci v novém předmětu Informatika sestrojili mechanismus KOLOTOČE s použitím stavebnice Lego WE DO. Dále pro toto zařízení naprogramovali řídící software. Moc si to užili a práce se jim líbila.

Otevřít
Strana:   1 / 2