Pátek - 7. ledna
7. ledna 2022

Pátek - 7. ledna


- 8:00 - děti snídají a balí - cca v 9:00 se začnou stěhovat na parkoviště, kolem 11. hodiny je plánován odjezd - 10:40 - oba autobusy vyráží směr Tábor, plánovaný příjezd k plaveckému bazénu bude upřesněn po obědě - 12:10 - autobusy jsou 80 km před ...

Otevřít
Čtvrtek - 6. ledna
6. ledna 2022

Čtvrtek - 6. ledna


- frekventanti kurzu se probudili do krásného rána - vypadá to, že se všichni těší na lyžovačku - sněhu napadlo tolik, že ještě v 8 hodin jezdily rolby - dnes je v plánu mimo jiné i nejdelší sjezdovka - dolů do Tauplitzu, která by měla být zasněžená ...

Otevřít
Středa - 5. ledna
5. ledna 2022

Středa - 5. ledna


Dnešní den začal kapku tvrdým budíčkem. Probouzení bylo hned lehčí po ucítění vůně čerstvého pečiva, kterým se hotel opět překonal.  Po zdlouhavých přípravách jsme oblečení vyrazili do mrazivého a větrného rána. Výjezdu na sjezdovku předcházela ...

Otevřít
Úterý - 4. ledna
4. ledna 2022

Úterý - 4. ledna


- lyžníci a snowboarďáci se probudili do trochu lepšího rána, než včera - zataženo, vítr nefouká, teplota 2° nad nulou, cca 2 cm nového sněhu - na východě se začíná obloha protrhávat - lanovky jsou všechny v provozu www.dietauplitz.com www....

Otevřít
Pondělí - 3. ledna
3. ledna 2022

Pondělí - 3. ledna


Ráno se všichni probudili do větrného dne. Až tak větrného, že zatím nejezdí lanovky :(. Lyžníci a snowboarďáci mají do 10 hodin prodlouženou snídani a pak se uvidí.... 10:00 - vyrážíme lyžovat, část vleků sice pořád nejezdí, ale snad to bude lepší ...

Otevřít
Neděle - 2. ledna
2. ledna 2022

Neděle - 2. ledna


Oba autobusy táborského Comettu odjely krátce po 11. hodině z parkoviště před plaveckým bazénem. Z účastníků kurzu nechyběl ani jediný!  Posilněni Kinedryly mohou děti v klidu a pohodě na svých mobilních zařízeních sledovat po cestě webkam...

Otevřít